Grupy sportowe a rekreacyjne opis

Grupy Sportowe a Rekreacyjne

 

Całe wakacje przygotowywaliśmy się do nowego sezonu, wiele rzeczy zmieniliśmy i ulepszyliśmy tak by nasi podopieczni rozwijali się jak najlepiej. Nasza szkoła dogania najlepsze szkoły w Polsce w błyskawicznym tempie, już o nas słychać nie tylko w kraju ale również za granicą.

Wiele rzeczy zmieniliśmy pod was byście skorzystali jak najwięcej z naszych usług, między innymi w nowym sezonie podzieliliśmy was na grupy rekreacyjne i sportowe.

Jaka to różnica? Już tłumaczymy:

Grupy które są nowe dopiero zaczynają przygodę taneczną mają zajęcia 2 razy po 60 min karnet tak jak w zeszłym roku za 8 zajęć po 60 min kosztuje dalej 120 zł a grupy sportowe czyli te co utworzyły się w zeszłym sezonie przeszły o level wyżej czyli mają zajęcia 2 razy po 90 min a ich karnet 8 razy 90 min to 160 zł. Ale to nie jedyne różnice, chcący tańczyć w grupie sportowej trzeba być na poziomie tańca przynajmniej średnio–zaawansowanym. Istnieje możliwość dostania się do takiej grupy osobom które nie brały udział w zajęciach pod warunkiem że tańczyły już wcześniej gdzie indziej i przejdą odpowiedni casting u nas w szkole. Kolejnymi różnicami to to że sportowe grupy muszą jeździć na wszystkie turnieje które będą w naszym grafiku a rekreacja może sobie wybrać na które chce jechać, stroje w grupie sportowej muszą być już kompletne a w rekreacji wystarczą na przykład takie same koszulki. W grupach sportowych jeżeli jakaś osoba zaczyna odstawać od grupy wtedy musi wykupywać zajęcia indywidualne u instruktora prowadzącego by nadrobić zaległości, ostatnią różnica jest to że grupy sportowe mają obowiązek uczestniczenia w warsztatach szkoleniowych organizowanych przez naszą szkołę ale rekreacja może brać udział ale tylko chętni. Jest sporo różnić ale wszystko to w trosce o jak najlepszy rozwój w naszej szkole grupy które teraz są rekreacją od kolejnego semestru będą też grupami sportowymi. Zapraszamy!    Copyright elitamakow.pl
    >